Паркетна підлога може прослужити не одне десятиліття або навіть століття. Але для цього необхідно регулярно проводити ремонт паркету або його реставрацію. Навіть якщо паркетна підлога не переносить сильних навантажень і вона перебуває в сприятливих умовах, час може все одно змусити виконувати реставрацію паркету. Найчастішим пошкодженням паркету — це подряпини і тьмяний паркет. Для цього потрібно просто виконати циклювання паркету та після цього виконати покриття паркету лаком.
Але трапляються випадки і не такі прості. Часто буває, що паркет скрипить або є пошкоджені паркетні планки. Якщо пошкоджена планка паркету не підлягає ремонту, її слід замінити. Для цього підбирається паркетна клепка відповідного розміру та матеріалу, стара видаляється, а нова клеїться на її місце. Якщо паркет скрипить, і ви визначили проблемне місце, достатньо просвердлити паркет, закачати під паркет паркетний клей і додатково притиснути паркетну планку саморізом. Після цього, місце свердління зашпатльовується, виконується шліфування паркету та подальше лакування паркету.
Часто буває, що квартиру затоплюють сусіди чи зламана сантехніка. Цей випадок слід розглядати індивідуально. Якщо просте просушування паркетної підлоги не допомогло і паркетна підлога покоробилася, паркетні планки відстали від основи, то тут однозначно потрібно виконувати заново укладання паркету. Укладання паркету може виконуватися як частково, так і по всій площі кімнати.
Слід розуміти, що кожен випадок ремонту паркету розглядається індивідуально. Найкраще не доводити паркетну підлогу до плачевного стану, тому що може бути випадок, що відновлення паркету вже не поверне на 100% його первозданний чудовий вигляд. Але якщо потрібно виконати відновлення паркетної підлоги та її реставрацію, дзвоніть нам! Ми, команда досвідчених та відповідальних паркетників з радістю виконаємо реставрацію паркету!